MTA:DayZ v1.3
25.08.2017


Nu ir laiks prezentēt Jums tā ilgi gaidīto "v1.3" servera atjauninājumu. Tas tika veiksmīgi instalēts mūsu oficiālajā MTA:DayZ serverī un ir publiski apskatāms ikvienam no Jums. Šīs versijas izveide aizņēma diezgan lielu laika sprīdi, bet neskatoties uz visām grūtībām un pagājušo laiku mēs veiksmīgi esam uzlabojuši serveri ar daudz un dažādiem atjauninājumiem, kas noteikti Jums patiks! Liels paldies mūsu izstrādātāju komandai par tik kvalitatīvu un atjauninājumiem bagātu versiju. Šajā versijā mēs uzlabojām veco armor sistēmu. Šī sistēma ir daudz funkcionālāka un attēlojas vizuāli uz Jūsu personāža. Atrast bruņas nav tik viegli, jo iespēja atrast šos "item" it ļoti maza, tāpēc Jums ir jābūt aktīviem un cītīgi jāmeklē. Tika uzlabota arī telšu sistēma. Tagad Jums ir iespēja labāk noslēpt Jūsu teltis ar 1 pogas klikšķi.
Lasīt vairāk

MTA:DayZ v1.2
31.07.2017


Jaunā servera versija "v1.2" tika veiksmīgi instalēta iekš officālā Comeback:DayZ servera. Tika izlabotas neskaitāmas kļūdas, kas veicināja kadru/sekundē - (FPS) kritumu, kā arī tika ieviestas pāris jaunas sistēmas un uzlabots vizuālais servera izskats. Tika kategoriski pārveidota jauna telšu sistēma, kas ļauj precīzāk uzstādīt teltis. "Debug - (F5)" tika pārveidots gan funkcionāli, gan vizuāli. Pievienojām funkciju, kas ļauj "add/remove" jeb "ielikt/izņemt" detaļas mašīnām, izmantojot "toolbox". Izmantojot "Full Jerry Can" var sadedzināt līķus, kas pāris sekundēs izdzēsīs mirušo ķermeni. Šīs versijas izveide tika rūpīgi pārdomāta un pēc iespējas kvalitatīvāk izstrādāta, lai padarītu Jūsu spēlēšanu interesantāku un aizraujošāku. Liels paldies par to mūsu administrācijas sastāvam, kā arī Jums, mūsu dārgie Comeback.lv lietotāji!
Lasīt vairāk

MTA:DayZ v1.1
22.07.2017


Nu ir pienācis laiks uzlabot spēles gaitu. Sāksim ar to, ka esam pievienojuši izmēģinājuma bruņu sistēmu, kas ar laiku tiks atjaunota un dos Jums vairāk iespēju, un padarīs Jūsu spēli interesantāku. Pašreizējā versijā, bruņas absorbē bojājumu ļoti minimāli. Atverot inventāru, Jūs redzat cilvēka maketu, kura ķermeņa daļas paliek zaļas, kad tiek apģērbts noteikts bruņu elements. Vecā "login" paneļa dizains tika pārveidots. Tika pievienots jaunumu dēlis, skats uz arēnu (Jūs nebūsiet spējīgi redzēt citus spēlētājus) un navigācija tika nedaudz pārvietota. Visas funkcijas, kas piemita pagājušajam panelim, palika tādas pašas un kļūdas, kas mocīja mūs ilgu laiku tika novērstas. Tika noņemtas "/suicide" un "/kill" komandas un aizstātas ar 'Suicide' pogu iekš inventāra. Spiežot 'Suicide' pogu Jūs iestatīsiet savam personāžam negatīvu skaitli asiņu, kas izraisīs nāvi jeb pašnāvību. Vairāki spēlētāji sūdzējās, ka zombiju sitiens un to dzīvību skaits ir pārāk liels, tāpēc no standarta 5000 asiņu daudzuma, mēs aizstājām ar 3500. Kā arī sitiena stiprums no standarta 400-800 tika samazināts divreiz, t.i. 200-400. Un daudz kas cits.
Lasīt vairāk
 • Foruma statistika

  111
  Kopā tēmu
  362
  Kopā atbildes
 • Lietotāji tiešsaitē   0 lietotāju, 0 anonīmu, 3 viesi (Skatīt pilnu sarakstu)

  There are no registered users currently online