Līderi


Populārais saturs

Rāda vispopulārāko saturu kopš 2017.11.15. visās zonās

 1. 3 points
  Vice City Roleplay Beta Sveicināti comeback lietotāji. Šī gada 02.12.2017 pulkstents 18:00 atvērsies Vice city roleplay serveris uz beta versijas beta versija ilgs līdz 09.12.2017 gadam. Būšu ļoti pateicīgs par bugu ziņošānu un jūsu ieteikumiem! Tiekamies iekš servera 02.12.2017 (18:00) ar cieņu Dāvito!!
 2. 3 points
  Liels PRET, neatbilsti prasībām, kā arī pieteikums un sasveicināšanās ir vienkārši garām. Vai tad pašam nav smieklīgi? Otrkārt, ja vēlies būt supporteris, tad piestrādā pie gramatikas, jo šajā statusā tev jāparāda ka es cienīgs statusam, kā arī, lai spēlētāji tevi varētu saprast. "Labdien un vispār čhau redzu kad ir atvēries jauns serveris izkatas coool bet vajg update.Jakas.Čau visiem,lai veicas!!!" Dzērumā šo rakstiji?
 3. 3 points
  Čau visiem es šodien velos pastastit par tadu problēmu vai savkārt bugu kurš man ļoti nepatik un ir pārak op. Tā tad runa iet par / Rocket Launcher Or HNS Rocket Launcher / Tā tad ar šiem rocket var ļoti viegli uzbugot bezgaligi lodes Aizejot pie tenta eqvipojot viņu iemetot apakaļ tenta paņem no tenta lodi ieliek apakaļ ieliek atkal inva un apakaļ un tā liekas pa 1 lodi vairak. Es uzskatu ka šis ir jarisina nezinu kā jums !
 4. 3 points
 5. 3 points
  Eyyo ! es back ar paris ieteikumiņiem:D Centišos šoreiz atbilstošak dayz! SandKing:http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/page/9/?replace=Sandking Huntley:http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/70749-vaz-2131-niva-policiya-gamemodding.html LandStalker:http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/70879-mitsubishi-pajero-iv-off-road.html Sultan:http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/9737-mitsubishi-lancer-evolution-ix-carbon-v10.html Dvj man cepi evo:D Šeit House System Scripts Jeb Cilindri Varbūt noderes :
 6. 3 points
  Par cilindriem pret! Skini: 1) Es jau gribētu Geļiku, bet viņš pēc mana uzskata, neizskatās dayz variants, palikšu neitrāls 2) Ritīgs top! Esmu par! 3) Šeit arī par, ritīgi pēc dayz velk. 4) Pret!
 7. 3 points
  Forumā ir iespēja mainīt valodu t.i forums ir pieejams 2 valodās. Pieteikumu,ieteikumu u.c topic paraugi ir pieejami latviešu un angļu valodās, tāpēc neredzu nekādu problēmu.
 8. 2 points
 9. 2 points
  Detalizēts idejas/ieteikuma apraksts: Noteikumu sekcijā iekš servera vajadzētu to visu pārtulkot uz angļu valodu. Vai ir iespējams jau gatavs idejas/ieteikuma risinājums?: Nē, bet tas prasītu tikai dažas minūtes. (EDIT: Varu pārtulkot.) Kādam mērķim tas ir paredzēts: Tas ir paredzēts priekš cilvēkiem kas nesaprot latviešu valodu, un vēlas uzzināt servera noteikumus.
 10. 2 points
  Piekritīšu Ereality teiktajam.
 11. 2 points
  Par to House System , domā tāda ja bāzes būs pilnas visiem aizņemtas tad varētu izmantot šo house system vai ari kad būs lielāka tauta bāzes saņem no 5 playeriem un house system no 3,2 pec izvēles.
 12. 1 point
  Spēles princips vienkārš Jums janovērtē iepriekšējā dziesma 10 baļu skalā, un jaieliek nākošā dziesma. Es sākšu (Postu intervāls - 3 )
 13. 1 point
 14. 1 point
 15. 1 point
 16. 1 point
  .Tā tad sveiki.Man ir ieteikums lai varētu attēlot reālistiskāk LV-RP. .Es ieteiktu uztaisīt tehnisko apskati.Lai būtu pēc iespējas vairāk attēlotu reālo dzīvi. .Kā arī uztaisīt.Ceļa policiju kas ķertu tos kuri pārsniedz uz šosejām ātrumu un arī pilsētas.Un pašvaldības policija atbildētu par kārtību pilsētā. .Uztaisīt domes darbus jaunus. .Uztaisīt vienu galveno servisu kur varētu.Legālās organizācijas labo dienesta auto.Lai viņiem būt interesantāk:Piemēram notiek avārija un tiek bojāts auto un tad viņiem būtu jāved uz servisu un jātaisa. .Salabot soda kvītis lai tiktu attēlots reālistiskāk un salabot. cietumsodus ic ja tev noķer policija bez tiesībām tevi neliks cietumā sodu.Un uztaisīt drošības naudu ja cilvēks ir noķerts alkohola reibumā tad ja gribētu tik ātrāk būtu jāiemaksā drošības nauda. .Atrast vienu cilvēku kurš valdītu par tiesas namu un varētu iesūdzēt cilvēkus ja autoavārijā es cietis.Un vēlies dabūt kompensāciju no tā cilvēka. .Lai nebūtu vairāk parastās auto darbnīcas un būtu cilvēkiem jābrauc uz.servisu labot mašīnas.Tā kā dzīvē.
 17. 1 point
  Hey, comeback lietotāji un adminitracija! Mans ieteikums ir sekojoš bez parauga tipa! Vēlams izveidot forumu/topikus angliski! Jo no citam valstīm spēlētāju ir daudz, kas varētu spēlēt dayz! Vai arī varētu tieši Dayz sadaļu šādu izveidot! Piemēram mana komanda kas ir gribētāji ir ārzemnieki! Kuri nesaprot mūsu latviešu valodu, zinot viņus viņi nav staigātāji, bet gan uzturas tiešam komūnā, ja viņš ir interesants un sava veida labā stāvoklī. Ceru no administracijas atbalstu un tiks izveidots angliskais variants! Paldies par uzklausīšanu, gaidu arī citu cilvēku domas par šo ideju!
 18. 1 point
  Tiek veidots jauns f10 dizains scripta veidotājs @:Lachuks
 19. 1 point
  Lietotāji vairs nav spējīgi redzēt šo kategoriju
 20. 1 point
 21. 1 point
  1. Global Rules: 1.1 It is implicitly forbidden to quit the game whilst "In Combat" [Temporary Banned: 24 hours] 1.2 It is forbidden to use a name which somehow offends a person, advertising or using uncensored vocabulary. This also includes names, which are similar to an administrator name. [Temporary Banned: 24 hours] 1.2.1 Person offending name [Temporary Banned: 24 hours] 1.2.2 An advert involving name [Temporary Banned: 7 days] 1.2.3 Uncensored vocabulary name [Temporary Banned: 24 hours] 1.2.4 A similar name to an administrator [Temporary Banned: 24 hours] 1.3 It is forbidden to use scripts, programs, bugs which can/will give you a handicap from others [Permanently Banned] 1.4 It is forbidden to advertise a different server in any kind of way [Permanently Banned] 2. Game process: 2.1 It is forbidden to open fire at someone who is closer than 500 meters from the Green Zone (safe zone) [All item cancellation | Person's death] 2.2 It is forbidden to wait someone outside the Green Zone (safe zone) [All item cancellation | Person's death] 2.3 It is forbidden to open fire from your base, if your base is located nearby the road [All item cancellation | Person's death] 2.4 It is forbidden to entice a player out of the Green Zone (safe zone) with a goal to kill him. [All item cancellation | Person's death] 2.5 It is forbidden to modify your GTA files to bug into walls or other peoples bases [Temporary Banned: 3 days] 2.6 Administrators will not give back your items, if you lose them due to lag, death from bots or texture bugs. 3. Chat: 3.1 It is forbidden to use uncensored vocabulary 3.2 It is forbidden to offend, make fun of other players, administrators, offend other nations and offend parents 3.3 It is forbidden to ask an administrator for items, vehicles and teleportation 4. Group Rules: 4.1 It is forbidden to join a group with a goal to destroy it or steal their items [Temporary Banned: 1 to 30 days] 5. Administrator Rules: 5.1 It is forbidden for an administrator to teleport a player by his own will (An exception can be made if it is actually needed) 5.2 An administrator has to be neutral, kind, self propelled, despite the players attitude to him. 5.3 It is forbidden for an administrator to teleport to a player by his own will (An exception can be made if it is actually needed) 5.4 An administrator has to punish the player, if he has broken a rule(s).
 22. 1 point
  Gribēja 300 gramus hektoru iešaut klāziti galvas sāpem , bet prekš viņa vecuma viņam jau no vienas glāzites atrubons:D
 23. 1 point
  Rec ļoti aktivs forumā un bieži serveri .
 24. 1 point
  Tā kā nevaru editot savu iepriekšējo postu (nezinu kāpēc) - Pēc vakardienas es vēlētos nomainīt savu balsi uz ANTI, jo vakardien parādiji savu īsto pusi serverī. Daudzi zinās par ko es runāju.
 25. 1 point
  Apsveicu, esi pieņemts amatā uz testa laiku, 7 dienas!
 26. 1 point
  Rec 1) Esi viens no retajiem, kas zin kā rakstīt motivācijas vēstuli! 2) Zini Angļu valodu, 3)Liecies sakarīgs.
 27. 1 point
 28. 1 point
 29. 1 point
  Sveicināti comeback.lv foruma lietotāji! Comeback.lv administrācija nolēma izveidot konkursu, konkursa uzvarētāju gaida laba balva. Konkurss ilgs līdz servera lielajam restartam (restarts nebūs tik drīz), tā kā laiks būs pietiekami. Konkursa noteikumi: 1) Jāiesniedz ideja par kādu jaunu sistēmu vai kādu citu lietu ko mums pievienot serverim pēc restarta! 2) Drīkst katrs piedāvāt vairākas idejas, bet nedrīkst špikot no tiem, kas ir uzrakstījuši ātrāk! 3) Anketa kuru aizpildīsiet, jāievieto komentāros zem šī topika!!! 4) Jāaizpilda anketa: Tavs ingame segvārds/nick : Tava ideja (sīki apraksti) : Kādēļ mums būtu jāievieto tava ideja serverī, ko tas dos? : Varbūt ir kāda informācija, kura palīdzētu mums izpildīt tavu ideju? : Konkursa norise un apbalvošana : 1) Kā jau minēju konkurss notiks līdz tam brīdim, kamēr forumā neparādīsies ziņas, ka ir pienācis laiks lielajam servera restartam. 2) Par labāko ideju visa administrācija vienosies kopīgi un izvēlēsies vienu uzvarētāju. 3) Uzvarētājs saņems labu balvu. 4) Pagaidām neteiksim kāda balva, lai nedaudz rodas intriga. Vēlu visiem veiksmi, lai daudz foršu ideju! Ar cieņu, Comeback.lv administrācija!
 30. 1 point
  Anti no manis, jo: 1) Pirmais nosacījums nav izpildīts. 2) Nedaudz pieklibo gramatika. 3) Tu motivācijas vēstuli uzrakstīji kā sasveicināšanos
 31. 1 point
  Atvainojos jau laicīgi. Posts nesaturēs atbildi uz topiku, bet , hey, es nebēdāšu par to warn punktu! Nesaprotu kā tev, Kārli (OracleOP), nav kauns vazāties no viena projekta uz otru un ieteikt kaut ko, un līst vienam pēc otra dibentiņā. Tu meklē izdevību visur ielīst, meklē sen papisto uzticību un statusu. Pat tavs projekts nebija atvēries, kad zināju, ka ilgāk par mēnesi tas nevilks ( izvilka cik? 2 dienas? w0w! ) Tad aizkrien uz blakusprojektu, dabū tur statusu un nu pat nepaiet pāris dienas, kad jau šeit piereģistrējies, centies iedraudzēties, iefiltrēties. Nebija kā iesākt līst dibentiņā Lācukam vai, godājamajam, Rowdyss un tādēļ izdomāji, ka jāizveido kāds ieteikums, lai viņiem šķistu, ka esi ieinteresēts? Come on vecīt. Domā ar galvu un esi lojāls vienam komūnam, nevis skraidi tā kā tāda ielas meita par labi un kreisi. Uz ko tu pretendē? Statusu DayZ vai uz RP? Visu labu. (keep it up un ceļat projektu uz augšu!) Pls, don't delete this post.
 32. 1 point
 33. 1 point
  ANTI - nav sasveicinašanas un identy.lv nebija supporteri!
 34. 1 point
  +1 šai rekomendācijai. Patīk ideja ka spēlētāji var pieķerties pie helikoptera. Varēja vēl uztaisīt tā ka var pieāķēt mašīnas zem Leviathan helīša.
 35. 1 point
  Palieku neitrāls, šaubos vai uzreiz tev dos adminu. Kur pazuda links uz sasveicināšanos?
 36. 1 point
  Gan jau ir arī citi risinājumi. Centīšos salabot cik ātri vien iespējams!
 37. 1 point
  Tiks izlabots tuvākajā laikā.
 38. 1 point
  Atbalstu tikai ūdensmoci. Sanchezam skins ir.... Pārējie neizskatās pēc dayz, bet drīzāk pēc kkādiem drift modeļiem
 39. 1 point
  Bezmaksas bāzes pieprasījuma paraugs Nosacījumi Grupā jābūt minimums 3 aktīviem biedriem.chek Jāaizpilda visi formātā norādītie punkti.chek Screenshot jābūt veiktam ar atvērtu grupas vadības paneli 'F2'. Grupas nosaukumam jābūt norādītam korekti. Formāts: Līdera segvārds:Sabufers Grupas nosaukums:TMSLV Aktīvu biedru skaits:Pagaidam tris bet ar laiku bus vairak ! Screenshot(Komandas biedriem ir jābūt tiešsaistē):[URL=http://www.bildites.lv/a/r2g3p5jh#rnymnzdj][IMG=http://www.bildites.lv/images/rnymnzdj/89794/thumbnail.png][/URL] Kāpēc ir nepieciešama bāze:Lai butu kur nolikt masinas , lai butu kur tentus nolikt.
 40. 1 point
  Hmm, neesmu saskāries ar šo, gaidīsim Lāčuka komentu, jo viņš par šo visu saprot
 41. 1 point
  Nosacījumi: Jūs nedrīkstat rakstīt pieteikumu ja esat jaunāks par 15 gadiem. Jūs nedrīkstat būt agrāk sodīts ar liegumu. Pieteikumā nedrīkst būt iekļauti necenzēti vārdi. Rakstot pieteikumu ir jāaizpilda visi formātā norādītie punkti. Rakstot pieteikumu jums jāpārzina visi servera noteikumi. Ņem vērā! Nosacījumu nepildīšana/neievērošana liecina par jūsu paviršību, tāpēc pārkāpjot kādu no augstāk minētiem punktiem jūsu pieteikums tiks anulēts. Atteikšanas/anulēšanas rezultātā atkārtotu pieteikumu drīkstēs rakstīt pēc 2 nedēļām. Formāts: Jūsu segvārds: Jūsu vārds: Jūsu vecums: Valodas kuru pārzinat: Jūsu ikdienas "online": Pieredze šajā jomā: Vai esat iepazinies ar servera noteikumiem?(Jā/Nē): Jūsu skype nick(Šeit/PM): Motivācijas vēstule: Links ar sasveicināšanos: Comeback.lv Administrācija
 42. 0 points
  @TheDamnBell Nu katrs raksta savādāk varbūt. Vienmēr kāds atradīs ko kritizēt.
 43. -1 points
  Pilnīgi piekrītu.Ir jataisa ciet bugi!!Un daudz kas cits lai servers būtu labāks un labāk spēlēdams!
 44. -1 points
  Diemžēl esmu spiests atteikt Tavu pieteikumu. Ļoti nenopietns un pavirši uzrakstīts pieteikums.
 45. -1 points
  Nosacījumi: Jūs nedrīkstat rakstīt pieteikumu ja esat jaunāks par 15 gadiem. Jūs nedrīkstat būt agrāk sodīts ar liegumu. Pieteikumā nedrīkst būt iekļauti necenzēti vārdi. Rakstot pieteikumu ir jāaizpilda visi formātā norādītie punkti. Rakstot pieteikumu jums jāpārzina visi servera noteikumi. Ņem vērā! Nosacījumu nepildīšana/neievērošana liecina par jūsu paviršību, tāpēc pārkāpjot kādu no augstāk minētiem punktiem jūsu pieteikums tiks anulēts. Atteikšanas/anulēšanas rezultātā atkārtotu pieteikumu drīkstēs rakstīt pēc 2 nedēļām. Formāts: Jūsu segvārds:Kudys. Jūsu vecums:13 gadi Valodas kuru pārzinat:Angļu,Latviešu. Jūsu ikdienas "online":6-8h Pieredze šajā jomā:Esmu bijis vairākos projektos admins un supports! Vai esat iepazinies ar servera noteikumiem?(Jā/Nē):Pamazam,Jā. Jūsu skype nick(Šeit/PM):Kudtys. Motivācijas vēstule:Sveiki!Mans vārds ir Sandijs.Man ir 13 gadi esmu pieredzējis MTA DayZ spēlētājs.Nodarbojos ar florbolu,futbolu,Basketbolu.Un mana mīļākā krāsa ir zaļa un mīļākā geiming spēle Mta. Links ar sasveicināšanos:
 46. -1 points
  Tavs rakstīšanas stils gāž no kātiem, bet nu seviks
 47. -2 points
  Protams vienmēŗ tu pret mani Anti.