Līderi


Populārais saturs

Rāda vispopulārāko saturu kopš 2018.02.19. visās zonās

 1. 3 points
  Dayz events! Sveicināti, mūsu dārgie spēlētāji! Esam izlēmuši rīkot nelielu komandu pvp eventu, kuru uzvarot jūs varēsiet iegūt labas balvas. Events tiks rīkots 10.03.2018 (10.martā) comeback.lv dayz serverī, precīza vieta dalībniekiem tiks parādīta neilgi pirms eventa sākuma, laiks tiks precizēts. Eventā piedalīsies komandas, kūrās ir 2 cilvēki, katra komanda tiks nogādāta starta vietā un katram dalībniekam tiks iedotas nepieciešamās mantas. Eventā katrai komandai būs jākaro pret citām komandām, kura komanda uzvar, tā tiek nākošajā kartā, zaudētāji izkrīt no eventa. Events beidzas tad, kad tiek noskaidroti pirmo trīs vietu ieguvēji. Noteikumi 1) Nekādā gadījumā nedrīkst lietot nekādas palīgprogrammas (Ban uz mūžu). 2) Nekādā veidā nedrīkst traucēt eventa gaitai (Ban uz 7 dienām). 3) Eventā piedalās tikai tās komandas, kuras uzrakstījušas pieteikumu! Prasības 1) Lai piedalītos, komandā jābūt diviem spēlētājiem. 2) Sākoties eventam, spēlētāju inventorijiem jābūt pilnībā tukšiem. 3) Uz eventu vēlams ierasties laicīgi, pretēji tiks piešķirts zaudējums. 4) Komandas kapteinim ir jāizveido anketa un jāievieto tā komentāros! Anketa, kuru jāaizpilda komandas kapteinim * - apzīmē punktus, kas ir jāaizpilda obligāti. Pretējā gadījumā anketa netiks izskatīta. *Komandas nosaukums (bez necenzētiem vārdiem): *Komandas kapteiņa segvārds: *Komandas sastāvs (spēlētāju segvārdi): Kā domājat, kuru vietu iegūsiet?: Balvas 1. vieta - Bāze, 20 transporta limits (bāzei),2 military box, helikopters, 2 nrg, 3 patrioti! 2. vieta - Bāze, 15 transporta limits (bāzei), 1 military box, helikopters, nrg un infernus, 2 sančezi! 3. vieta - Bāze, 10 transporta limits (bāzei), helikopters, infernus, 2 sančezi un 2 patrioti!
 2. 2 points
  @Dāvito, Nepazīstu bet,domāju ka ir sakarīgs cilvēks, un sava ziņa saprotoš.
 3. 2 points
  *Komandas nosaukums (bez necenzētiem vārdiem): SPEZNAZ *Komandas kapteiņa segvārds: OMON *Komandas sastāvs (spēlētāju segvārdi): OMON, Chechens Kā domājat, kuru vietu iegūsiet?: forever top 1
 4. 1 point
  @Čili Sveiks prieks redzēt jaunas sejas ! Gan jau iepazis visi tevi kā labu cilvēku!!
 5. 1 point
  Sveiki! Mani sauc Jānis esmu 14 gadīgs puisis man aizrauj futbols un rolleru braukšana. Sportoju vairāk brivdienu laikā bet tikai kad ir silts kā protams. Pa vasaru braukāju ar rolleri nevisai daudz jo vel nav tiesibas un vakarā veltu savu laiku pie datora. Es dzīvoju Kandavā. MTA DAYZ spēlēju 4 gadus mani iepriekšējie segvārdi ir - LordBergen, #HashTag, un tagad man ir KrEkErIs. Pirmo serveri spēleju mtasa.lv un pēc tam pargāju uz MGT lomuspēlem.lv un pēctam id***y . Datoru spēlēju no 8 gadu vecuma es biju atkars bet tagad jau protams ne jo man nāk ar vien vairak macibas. Paldies ka uzklausijāt!
 6. 1 point
  Sveiki Comeback.lv lietotāji nāku ar nelielu paziņojumu vēlējos zināt jūsu domās jautājums ir par Vice city roleplay serveris šis viss ir nedaudz ievielcies un bijam lielā pauze un nekas nekustējas uz priekšu un jo projām vēl nekustās jo pie vice city vēl ir japiestrādā nedaudz bet varbūt kāds vēlās pagaidām kur citur paerpot kāmēr būs pieejams Vice city roleplay piedavājumi ir vai nu Los Santos vai Blueberry lūgums par to izteikt balsojuma paldies bet Vice city turpinās savu darbu kāmēr Roleplay notiks citur Vai tomēr gaidīsiet Vice city atvēršanos ?
 7. 1 point
  Izdomāju uztaisīt spēlīti "Novērtē biedru." Spēles noteikumi būs pavisam vienkārši.Jūs katru, kas iepostos apakšā novērtēsiet kāds viņš ir, piemēram: Jackson', draudzīgs, jautrs utt. Postu intervāls - 3, pretēji seņemsat brīdinājuma punktu. Sāksim ar mani.
 8. 1 point
  @Čili Normāls čalis, parunāt var, saprotošs.
 9. 1 point
  Nu tā puiks. Lauku ciems skan jauki, bet pietruks visi šitie tight corners no mentiem bēgot, palielināsies sīko daudzums kas tēlo saucamos Trevorus, un ja tāds man pagadīsies būs kos. Los Santos ir pa daudz jau visur tas sūc i! Vot San Fierro būtu kas jauns, jaunas atrašanās vietas visam etc. Vēl nekas nav pretī pret Fort Carson, arī mus vismaz Armija involved. Protams gaidīs to Vice City! P.S pats nezinu kādu šuci uzrakstīj.
 10. 1 point
  Comeback.lv Dayz atgriežas ar jauniem uzlabojumiem. Sveicināti mūsu dārgie spēlētāji, esam atgriezušies un gatavi sākt jauno sezonu. Esam iegādājušies jaunu servera kasti, kas apsteidz pagājušo 2 reizes. Tagad jums nevajadzēs raizēties par lagiem, negaidītiem servera restartiem un citām šāda veida problēmām. Kā jau katrā sezonā pieņemts, mēs esam parūpējušies par to, lai serverī būtu kas jauns. Ar laiku būs vēl atjauninājumi, bet uz doto brīdi svarīgākie ir šie: 1. Jauna bāzes sistēma: Bija daudz sūdzību, ka ir grūti atrast transportu, jo viss tika nočiepts un sastūķēts bāzēs. Nonācām pie slēdziena, ka bāzēm ir vajadzīgs limits, kas ierobežos transporta skaitu bāzēs. Katrai bāzei limits ir atšķirīgs, bet to ir iespējams palielināt iegādājoties papildus slotus. Bezmaksas bāzēm limits būs: 5 transportlīdzekļi. Maksas bāzēm tas ir atkarīgs no tās lieluma. 2. Līmeņu sistēma: Serverī būs pieejama jauna līmeņu sistēma. Kopā ir 100 līmeņi, katram līmenim savs nosaukums un sava emblēma. Pašlaik tai nav īpašas jēgas, bet ar laiku tā tiks uzlabota un padarīs spēli vēl jautrāku un interesantāku. 3. Inventory update: Tika izveidota jauna looting sistēma, ko ieteica @EnUnZ. Tagad Jūs būsiet spējīgi izmest/paņemt vairākus priekšmetus reizē. Sīkāk jūs varat izlasīt spiežot šeit. Protams, serverī ir daudz dažādu atjauninājumu, ko drīzumā spēsiet redzēt uzlabojumu sadaļā. Ar cieņu, Comeback.lv administrācija!
 11. 1 point
  Rolex draudzīgs jautrs iespējams ar labu humora izjūtu
 12. 1 point
  Biju ienācis Beta versijā serverī un jau pēc neliela laika atradu bugu, kas nav patīkams. Ietriecoties lielā ātrumā ar auto kādā stabā vai ēkas sienā, personāžs izkrīt no auto un atrodas zem pilsētas ūdenī. Šo bugu varētu izlabot atslēdzot iestatījumu, kas paredz,lai spēlētājs izkrīt ārā no auto lielā triecienā un to varētu aizstāt ar skriptu,kas paredz, ka auto noslāpt. Protams, var jau arī vienkārši atslēgt.
 13. 1 point