CAT/Rowdyss

Administrators
 • Saturu skaits

  35
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  14

CAT/Rowdyss pēdējo reizi laimēja 10 Septembrī 2017

CAT/Rowdyss bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

25 Excellent

Social Info

2 sekotāji

Par CAT/Rowdyss

 • Rangs
  Pieredzējis lietotājs

Mood

 • lion
 • Pašlaik jūtos lion
 1. Vice city gaidam, uzskatu Los Santos ieildzinās Vice city atvēršanos.
 2. Čau, Mārtiņ. Prieks redzēt tevi šeit!
 3. Manuprāt, tas viss jau tiks realizēts. Šo visu tāču veidos RP administrācija un organizāciju vadītāji.
 4. Liels PRET, neatbilsti prasībām, kā arī pieteikums un sasveicināšanās ir vienkārši garām. Vai tad pašam nav smieklīgi? Otrkārt, ja vēlies būt supporteris, tad piestrādā pie gramatikas, jo šajā statusā tev jāparāda ka es cienīgs statusam, kā arī, lai spēlētāji tevi varētu saprast. "Labdien un vispār čhau redzu kad ir atvēries jauns serveris izkatas coool bet vajg update.Jakas.Čau visiem,lai veicas!!!" Dzērumā šo rakstiji?
 5. Tiks izlabots tuvākajā laikā.
 6. Hmm, neesmu saskāries ar šo, gaidīsim Lāčuka komentu, jo viņš par šo visu saprot
 7. Caw, Linard. Cerams, ka uz palikšanu.
 8. Caw, Krister, prieks redzēt tevi mūsu pulkā.
 9. Sveiks, vairāk interesē, kad pastāsti par sevi, nevis par sava datora specifiku. Anyway caw , caw. Prieks redzēt jaunas "sejas"
 10. Drīzumā plānots serverī ieviest TOP kill u.c. Laba ideja, varētu pirmās vietas kaut kā apbalvot, kaut vai ar VIP uz nedēļu.
 11. Sveiks, es domāju skinus kaut kādus vajadzēs pielikt vai nomainīt, bet jāskatās skinu lielums, jo ne visiem ir "spēcīgi" datori, proti, kādam spēle var lagot liela izmēra dēļ. Mēs ar lāčuku, iespējams , pacelsim tēmu par modloaderi, bet atkal ir jāizvērtē idejas situācija, jo ,piemēram, ja būtu modloaderis kādam skins rādīsies citādāk, bet tie kas neaktivizē modloaderi, skins rādīsies savādāk. KniF, ja tu iesaki House system, tad pamato kāpēc tā ir vajadzīga, jo pagaidām es nesaskatu vajadzību, iespējams, ja tu pamatotu savu viedokli es paanalizētu tavu ideju.
 12. Tiešām piemirsu, bet tad es iedomājos jāsataisa ENG un LV valodas izvēle pašā augšā labajā stūri, lai tie kuri nepārzin forumu varētu uzreiz vienkārši atrast( lai ir uzkrītošāk acīm tā valodas izvēle) un samainīt sev tīkamu valodu. Jo, piemēram, svešvalodīgais ienāk forumā redz LV valodu var neiedomāties tīt līdz pašai lejai , lai nomainīt valodu.
 13. Čau, Kārli. Pilnīgi piekrītu tev. Labs ieteikums, brīvdienās pats personīgi izveidošu. Un vēl, prieks redzēt tevi pie mums vēlāk skype pm.
 14. Rec , i think we need some supporter who speak good english. So my english is very bed sry
 15. Ļoti pavirši uzrakstīts sasveicināšanās un pieteikuma topiks. Gramatika pieklibo. Manā skatījumā neizskaties nopietns priekš moderatora pienākumiem, tas ir viss ko es varu spriest pēc izlasītā. PRET