#Just_Chills~

Lietotājs
 • Saturu skaits

  3
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

Kopienas reputācija

-1 Poor

Par #Just_Chills~

 • Rangs
  Jauniņais
 • Dzimšanas diena 2017.01.21.
 1. Mans Segvārds: #Just_Chills~ Pārkāpēja/-u Segvārds/-i:DonaldSkrody Pārkāpums: Buggo ķermeņus tādējādi buggojot itemus. Ekrānšāviņi vai/un Video: Papildu Komentāri:Vēlos lai šis cilvēks tiktu sodīts.
 2. Sveiki.Mani sauc Raivis.Esmu 16 gadus vecs. Dzīvoju diezgan palielā pilsētā Salacgrīvā. Nodarbojos ar sportu ,kā piemēram Futbolu ,Volejbolu, un pareizei vell ar Basketbolu. Esmu Optimists ,kā arī man ir Hobiji,viens no tiem ir Peldēšana.Mazliet pastāstāstīšu ko daru ikdienā,Parasti eju ārā ar saviem draugiem ,peldēt vai spēlēt bumbu, kā arī nodarbojos ar VAPE TRIKIEM bet par to varbūt vēlāk. Es ar draugiem kopā eju uz visādām vietām kā teiksim uz jūru utt ( ).Ar DayZ spēlēšanu nodarbojos jau četrus vai pat piecus gadus ,pirms tam spēlēju RolePlay manas RP zināšanas bija ļoti zemas ,bet kad uzināju par MTA DayZ ,tad sāku lēnam spēlēt ,un pats jutu ,ka tas mani piesaista vairāk. Brīvajā laikā parasti ,spēlēju Datorspēles tādas kā:MTA-(Multi Theft Auto) CSS-(Counter Strike Sourse) un CS:GO-(Counter Strike Global Offencive kā arī DOTA2).Ļoti daudz klausos mūziku Remixus ,Mixus ,kā arī Rādio ,Mīļākā rādijo stacija man ir SKONTO. Ja vēlaties vell ko uzināt no manis droši varat jautāt.
 3. Līdera segvārds:#Just_Chills~ Grupas nosaukums:WunSumFuk Aktīvu biedru skaits: 5-8 Screenshot(Komandas biedriem ir jābūt tiešsaistē): Kāpēc ir nepieciešama bāze: Lai Noliktu Drošā Vietā Auto Un Loot.