EnUnZ

Lietotājs
 • Saturu skaits

  3
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

Kopienas reputācija

0 Neutral

Par EnUnZ

 • Rangs
  Jauniņais
 • Dzimšanas diena 1999.11.05.
 1. Formāts: Jūsu segvārds:MIKO Jūsu vārds:Endijs Jūsu vecums:17 Valodas kuru pārzinat: Latviešu - Perfekti. Angļu - Daļēji Krievu - Tikai Da un Ņet Jūsu ikdienas "online": 5-9 h Pieredze šajā jomā: Šī būs mana pirmā reize, bet es ātri mācos. Katram pienāk pirmā reize. Vai esat iepazinies ar servera noteikumiem?(Jā/Nē): Jā. Jūsu skype nick(Šeit/PM): Skype: TĪRS|◄MIKΘ► Motivācijas vēstule: Īsti nav ko teikt, bet es domāju ka jums tāds kā es noderētu. Šī ir mana pirmā reize, nekad neesmu mēģinājis ko tik atbildīgu. Bet iekš servera ir ļoti daudz pārkāpēju, esmu serverī pat tad kad neviena nav, un pa laikam ienāk serverī kāds kurs taisa pārkāpumus. Vien vārd sakot es gribu mēģināt, katram pienāk pirmā reize, kā redzams šī reize ir skārusi arī mani. Ļoti priecāšos ja mana palīdzība būs jums vajadzīga, un noderīga. Links ar sasveicināšanos:
 2. Sveiki! Mans vārds ir Endijs un uzvārds Legeza, zinu ka uzvārds nevienam neinteresē, bet es būšu atklāts. Tātad esmu 17 gadus vecs jaunietis, es ļoti aizraujos ar dator spēlēm. Man datorā ir vairāk nekā 16 spēles, bet izmantoju tikai MTA un Counter Sreike source. Mans hobijs ir BMX un pa vidu ielu vingrošana. Par comeback.lv serveri uzināju no drauga, serveros pazīstams, kā ItsATrap. comeback.lv MTA dayz serverī uzturos no rīta 11:00 līdz pat 2:00 naktī, domāsiet atkarīgs ? Nē tā gluži nav pa starpai arī ņemu pauzītes. Bet nezinu vai ir kāds kurš ir aktīvāks par mani iekš šī servera. Esmu, laipns, jauks, sirsnīgs, izpalīdzīgs, patīk komunicēt ar cilvēkiem. Iespējams mani reti redzat iekš forumal, bet serverī esmu aktīvāks par aktīvu. Es mācos Saldus tehnikumā par Celtnieku, šī profesija mani ieinteresē un motivē būt radošam un mundram. Patreiz es nespēju staigāt, jo guvu lielu traumu ievainojot kreisās kājas celi, kaula lūzumu, veicot triku lēciena brīdī nekontrolēju savu BMX velosipēdu, es ietriecu kreiso kāju zemē. 5.novembrī es svinēsu savu 18 gadu jubileju. Došos pilngadīgo aplitī. Tas bija neliels sveiciens jums visiem, ar cieņu Endijs. Serveros MIKO.
 3. Labdien cienījamie Comeback.lv Lietotāji un administrācija, es nāku klajā ar ieteikumu serverim. Kā jau visiem zināms kad no auto vai teltis ņem loot tas neiet tik ātri kā vajadzētu tapec es iesauku serverim pie inventory pievienot vel divas nelielas podziņas ar šādām bultiņām << >> Un virs šīm bultiņām pievienot lodziņu kur ievadīt cik item ņemsiet no auto vai ari tent. Es izveidoju piemēru. https://failiem.lv/u/ezr5trrv#/