KrEkErIs

DayZ Uzraugs
 • Saturu skaits

  4
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  1

KrEkErIs pēdējo reizi laimēja 7 Martā

KrEkErIs bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

1 Neutral

Par KrEkErIs

 • Rangs
  Jauniņais
 1. Jūsu segvārds: KrEkErIs. Jūsu vārds: Jānis. Jūsu vecums:14. Valodas kuru pārzinat: Latviešu valoda angļu valoda un drusku krievu valoda. Jūsu ikdienas "online": 3 - 5 H vai pat vairāk. Pieredze šajā jomā: Esu bijis daudzos serveros tehniķis, administrators, moderātors un arī uzraugs māku skriptot, labot, pārzinu labi failus varu paskaidrot kas tie ir bet ne tik labi jo par to vel mācos es varu noderēt daudz kur un ceru arī. Links ar sasveicināšanos: Vai esat iepazinies ar servera noteikumiem?(Jā/Nē): Jā Jūsu skype nick(Šeit/PM) sdpa66 Motivācijas vēstule: Es gribētu šajā serverī palīdzēt lai vairāki cilvēki nāktu serverī, izpalīdzēt, visiem pateikt kur kas atrodas, palīdzēt administratoriem, uzraugiem ja ir vajadzība man patīk palīdzēt jo tā ir laba lieta.
 2. Sveiki! Mani sauc Jānis esmu 14 gadīgs puisis man aizrauj futbols un rolleru braukšana. Sportoju vairāk brivdienu laikā bet tikai kad ir silts kā protams. Pa vasaru braukāju ar rolleri nevisai daudz jo vel nav tiesibas un vakarā veltu savu laiku pie datora. Es dzīvoju Kandavā. MTA DAYZ spēlēju 4 gadus mani iepriekšējie segvārdi ir - LordBergen, #HashTag, un tagad man ir KrEkErIs. Pirmo serveri spēleju mtasa.lv un pēc tam pargāju uz MGT lomuspēlem.lv un pēctam id***y . Datoru spēlēju no 8 gadu vecuma es biju atkars bet tagad jau protams ne jo man nāk ar vien vairak macibas. Paldies ka uzklausijāt!
 3. *Komandas nosaukums (bez necenzētiem vārdiem): LatvianMadLife *Komandas kapteiņa segvārds: KrEkErIs *Komandas sastāvs (spēlētāju segvārdi): KrEkErIs, Cooper Kā domājat, kuru vietu iegūsiet?: 1.vietu vai 2.vietu it kā ceru uz 1.vietu