Han

Lietotājs
 • Saturu skaits

  23
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  3

Han pēdējo reizi laimēja 28 Jūlijā 2017

Han bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

7 Neutral

Social Info

2 sekotāji

Par Han

 • Rangs
  Lietotājs
 1. Sveiks, ja neesi pret, gribētos tavu sociālās saites profilu apskatīties, jebkur, kur esi piereģistrēts man PM! Serverī cik statistiku ik pa laikam skatos, redzu tevi katru dienu, domāju un ceru, ka visi tavi plāni izdosies, bet ir jāiepazinās tuvāk man ar tevi, skype profilu arī derētu man PM, aprunāties privāti. Prieks redzēt jaunas sejas, veiksmi Tev!
 2. Apelācija tiek apstiprināta ar vienošanos, ka visiem turpmāk taviem pārkāptiem noteikumiem sods būs divkāršots, jo tiki banots par nopietnu pārkāpumu!
 3. Atvainošanās nav nepieciešama, ir nepieciešami vaļsirdīgi secinājumi par sevi un darbību, ko esi izdarījis kā arī plāni uz turpmāko uzvedību, gaidu uzlabojumus! Kā arī lieguma iemesls gan neies cauri, vienkārši un skaidri iemeslu, komentāri nav nepieciešami.
 4. Man ļoti nepatika tava attieksme čatā, šodien biji mutots par leksiku... Ja tu gribi kļūt par administrācijas pārstāvi, tev ir jābūt piemēram citu spēlētāju vidū jau tagad, lai cilvēki redz, ka administrācijas komandā netiek visādi palaidņi, bet nopietni puiši! Katram cilvēkam ir iespēja uz kļudu un ceru uz tavu savaldību turpmāk... Pašreizējiem Supporteriem ir 7 dienu pārbaudes laiks, kad tas tiks paveikts, tad skatīsimies nākamos kandidātus, kamēr tēma ir uz aptaujas posma un apskatīsimies ko teiks citi Dayz režīma dalībnieki. P.S. No manis pagaidām NEUTRAL.
 5. Līdera segvārds: Han Grupas nosaukums: ALFA Aktīvu biedru skaits: 6 Screenshot(Komandas biedriem ir jābūt tiešsaistē): ir Kāpēc ir nepieciešama bāze: Vākties sapulcēs, krāt mantas, kur neviens nevarēs tikt.
 6. Piešķirta!
 7. Pieņemts uz pārbaudes laiku - 7 dienas!
 8. Pieņemts uz pārbaudes laiku - 7 dienas!
 9. Es esmu teicis šodien, ka ir atvērta tēma, sadaļā - ieteikumi, sakarā ar "Army Box", pagāja vesela diena un neviens nešķita par vajadzīgu aktivizēties dotajā tēmā... No tā es secinu, ka spēlētājiem tas nav vajadzīgs, bet vajadzīgs tikai tiem, kas pierada pie, tā sakāmās "haļavas"... Mans viedoklis, kā no spēlētāja puses būšot, ka Jums ir iedota iespēja dabūt par brīvu bāzi un Jūs aktīvi sēžaties uz kakla, domājot tikai un vienīgi par sevi... Kā jau teica Rowdyss, citi spēlētāji nebūs ieinteresēti ar šāda veida darbībām un vienkārši aizies! Tad paliks tie 2-3 spēlētāji spēlēt paši ar sevi... Esmu PRET šīs idejas realizēšanu, domājot kā spēlētājs nevis administrācijas pārstāvis! P.S. Ja gribētu izveidot serveri tikai par naudu, tad nemaz nebūtu Jums tā "Free base" un "shop" par spēles naudu "Safe zonā". Pat "sport car" nevāļātos visiem pieejamās vietās kartē ar patstāvīgo atjaunošanos, bet gan būtu par maksu tikai piedāvāti... Pie mums ir pieaugušā publika un viņiem viss patīk un nav nekādu pretenziju pret mums, dēļ publikas pirms 15 gadiem varat doties meklēt "haļavu" Jūsu mīļākajā projektā uz 2 burtiem! Mēs nevienu neturam, bet riskēt ar servera auditoriju mēs nevēlamies 2 cilvēku dēļ, kuru komentārus redzu šobrīd! Izteikts varbūt rupji, bet reāli pēc fakta!
 10. Sveicināti!
 11. Pieņemts, tuvākajā laikā, kad būs iespējams, "Server Owner" piešķirs Jums bāzi! Paldies, ka esat kopā ar mums! Ar cieņu "Comeback Dayz" administrācija!
 12. Domāju pašlaik par agru, nav īpašas publikas, kas rakstītu savas atbildes, uzraksti vēlāk, kad būs vismaz 20-30 online.
 13. Tika pieņemti sekojoši punkti: Pievienot L - snake vai kā to sauc,kad tavs personāž nekustīgi guļ zemē (Veiksmīgi pievienots serverī) Par cik ir zināms,kad šobrīd tiks skatīts,kas notiek ar Bāzēm,man ienāca prātā,kad varētu uztaisīt Save Zonu ar mazām bāzēm,save zona butu vismaz 10-15 bāzēm un uztaisit vel lielas bāzes,ar visu lidlauku ,kuru protams varētu iegūt par maksu. (Veiksmīgi pievienots serverī) Samazināt nedaudz zombie sitienu pa ~250 (Veiksmīgi pievienots serverī) Standarta (400-800 damage) tika nomainīts uz (200-400 damage) Zombija blood tika samazināts no 5000 līdz 3500. Pievienot funkciju,kad no vairākiem transportlīdzekļiem var salikt vienu (Veiksmīgi pievienots serverī) Runājot par trešo ieteikumu : Ja būs iespējota šaušana no transportlīdzekļa, tad spēlētājs, kas atrodas ārpus transportlīdzekļa, nevarēs nošaut pretinieku, kas ir transportlīdzeklī. ( atteikts)
 14. Nosacījumi: Jūs nedrīkstat rakstīt pieteikumu ja esat jaunāks par 15 gadiem. Jūs nedrīkstat būt agrāk sodīts ar liegumu. Pieteikumā nedrīkst būt iekļauti necenzēti vārdi. Rakstot pieteikumu ir jāaizpilda visi formātā norādītie punkti. Rakstot pieteikumu jums jāpārzina visi servera noteikumi. Ņem vērā! Nosacījumu nepildīšana/neievērošana liecina par jūsu paviršību, tāpēc pārkāpjot kādu no augstāk minētiem punktiem jūsu pieteikums tiks anulēts. Atteikšanas/anulēšanas rezultātā atkārtotu pieteikumu drīkstēs rakstīt pēc 2 nedēļām. Formāts: Jūsu segvārds: Jūsu vārds: Jūsu vecums: Valodas kuru pārzinat: Jūsu ikdienas "online": Links ar sasveicināšanos: Vai esat iepazinies ar servera noteikumiem?(Jā/Nē): Jūsu skype nick(Šeit/PM): Jūsu autobiogrāfija (no 150-200 vārdi): Jūsu idejas ar rīkojuma variantiem ( vismaz 10 ): Comeback.lv Administrācija