harm

Lietotājs
 • Saturu skaits

  9
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  15

harm pēdējo reizi laimēja 12 Novembrī 2017

harm bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

3 Neutral

Par harm

 • Rangs
  Jauniņais
 1. TC Izdomā pats savu spēli, nevis citu spēles atkārto tajā pašā forumā.
 2. Sveiks, Stalin bieži redzu tevi online kā arī IG esi sakarīga, komunikabls čalis pareizi teica Ereality katram pienāk pirmā reize! Likšu PAR cerams būsi statusņiks GL.
 3. Zdarov pacan! Kak ģela?
 4. Tātad Kudy jeb AWEPE. Zinu tevi no PH laikiem, kad kādreiz maucām kopā ar fyN, nu nerakstu šo tāpēc kad esi mans kandidāts vai kā savādāk, rakstīšu godīgi neko nemelošu un neizlikšos. Pagaidām palikšu NEITRĀLS jo zinu ka tu izmanto mazo smuko NetBalanc** un tas man nepatīk, būdams statusņiks ja tev būtu tu to varētu izmantot lai sev sabugotu itemus bet jā protams varbūt to vairs neizmanto, bet tam es īzsti neticu tapēc jā neņem ļaunā palikšu NEITRĀLS.
 5. Nu forši par to REP -1 man pajāt ko tu man saki. Nēsmu jau tāds loweris kurš tikai māk lamāties citos serveros nevis normāli runāt kā arī Middnes tevi vajadzētu banot bet es jau nēsmu meme kurš tagad ņems un Adminam raudās uz pleca, takā labāk pieveries zinu tagad specijāli šito ierakstijāt abi jo tu mani TM kiloji. Es kā normāls čalis tu ienāci iekšā server piedāvāju tev ienākt savā team okey piekriti pēc tam dabuji wep un mani novāci būdams iekš kommandas kā arī novāci manu team čali Mr.Cepums Kudtys visu redzēja. Takā nevajag sevi pazemot Middnes arī šajā server.
 6. Nu tā spēle ir ļoti vienkārša ,kas saistīta uz mūziku un visiem tā patīk.Tad noteikumi vienkārši. Viens ieposto savu mūziku, un, otrs nakošajā postā novērtē iepriekšēju mūziku 10/0 un tā vislaik uz riņķi. ES SĀKŠU:
 7. Paldies Ereality, vēlos visiem atvainoties kad šodien nebiju on. Tuvam cilvēkam dzimšanas dienā būšu on visu nakti no 20:10 apmēram ap to laiku.
 8. Nosacījumi: Jūs nedrīkstat rakstīt pieteikumu ja esat jaunāks par 15 gadiem. Jūs nedrīkstat būt agrāk sodīts ar liegumu. Pieteikumā nedrīkst būt iekļauti necenzēti vārdi. Rakstot pieteikumu ir jāaizpilda visi formātā norādītie punkti. Rakstot pieteikumu jums jāpārzina visi servera noteikumi. Ņem vērā! Nosacījumu nepildīšana/neievērošana liecina par jūsu paviršību, tāpēc pārkāpjot kādu no augstāk minētiem punktiem jūsu pieteikums tiks anulēts. Atteikšanas/anulēšanas rezultātā atkārtotu pieteikumu drīkstēs rakstīt pēc 2 nedēļām. Formāts: Jūsu segvārds:harm Jūsu vārds:Dāniels Jūsu vecums:14 - šogad 25.Oktobrī 15. Valodas kuru pārzinat:Angļu,nedaudz krievu, un protams latviešu. Jūsu ikdienas "online":8-10h Pieredze šajā jomā:Pieredze ir diezgan liela, esmu bijis negribu lielīties Supporter - playh***.lv. Vai esat iepazinies ar servera noteikumiem?(Jā/Nē):Jā, protams. Jūsu skype nick(Šeit/PM):valters.valters13 Motivācijas vēstule:Tātad sveiki, vēlos būt uzraugs jo serveris ir nesen atvēries, vēlos palīdzēt pasargāt kā arī skatīties lai cilvēki ievēro noteikumus un tiem palīdzēt ja nu kaut kas noticis. Vēlos lai šis serveris plaukst un nav mēnešnieks ka citi latviešu dayz serveri lai nesabrūk, es zinu kad ar laiku palielināsies cilveku skaits jo šis serveris augs un augs, redzu lielu potenciāli šam serveri. Cerams kad servera Īpašnieks dos zaļo gaismu manam pieteikumam, un varēšu kļūt par servera uzraugu uzsklausīt/palīdzēt kā arī sodīt pārkāpējus! Šajā serverī sākšu uzsturēties ar vien aktīvāk un aktīvāk jo šis serveris ir normāls bez bugiem/lagiem ka arī atsaucīgs Īpašnieks, redzu kad serverī parādas ar vien vairāk cilveki jo reklamējam visi šo serveri visur kur varam, ar laiku šeit apgrozīsies desmitiem cilvēku tādēļ vēlos jau tagad kļūt par uzraugu un uzraudzīt serveri. Ar cieņu harm. Links ar sasveicināšanos:http://www.comeback.lv/forums/index.php?/topic/74-hey-no-harm/#comment-177
 9. Sveiki, tātad mani sauc Dāniels un es esmu 14 gadus jauns, tātad dzīvoju es Ogres novadā mazā ciematā Līčupe, eju 8 klasē un esmu 1,70m garš. Brīvajā laikā izeju ārā ar draugiem paspārdu vai pamētāju bumbu bet protams arī pieeju pie datora, tagad ir sākusies skola tapēc atnākot mājās no skolas mani gaida mājasdarbi jo mums ir lauksaimniecība, padarot tos darbus es izmācos un lielāko daļu pavadu pie datora MTA. Esmu ieradies šajā projektā lai to reklamētu spēlētu un cerams kad es jums patikšu!:)