kOz

Lietotājs
 • Saturu skaits

  24
 • Pievienojās

 • Pēdējo reizi redzēts

 • Dienas laimēja

  2

kOz pēdējo reizi laimēja 17 Novembrī 2017

kOz bija vispopulārākais saturs!

Kopienas reputācija

10 Good

Par kOz

 • Rangs
  Lietotājs

Nesenie profila apmeklētāji

197 profila skatījumi
 1. 7, īsti nepiesaistīja.
 2. Sveicināts Comeback komūna. Vēlu tev veiksmi. EDIT: Protams, varēji jau pastāstīt vairāk par sevi, bet nu kas ir tas ir.
 3. Izskatās interesanti. Gaidu ar nepacietību.
 4. Nu ko, varu pateikt ka tā arī būs.
 5. 1. Global Rules: 1.1 It is implicitly forbidden to quit the game whilst "In Combat" [Temporary Banned: 24 hours] 1.2 It is forbidden to use a name which somehow offends a person, advertising or using uncensored vocabulary. This also includes names, which are similar to an administrator name. [Temporary Banned: 24 hours] 1.2.1 Person offending name [Temporary Banned: 24 hours] 1.2.2 An advert involving name [Temporary Banned: 7 days] 1.2.3 Uncensored vocabulary name [Temporary Banned: 24 hours] 1.2.4 A similar name to an administrator [Temporary Banned: 24 hours] 1.3 It is forbidden to use scripts, programs, bugs which can/will give you a handicap from others [Permanently Banned] 1.4 It is forbidden to advertise a different server in any kind of way [Permanently Banned] 2. Game process: 2.1 It is forbidden to open fire at someone who is closer than 500 meters from the Green Zone (safe zone) [All item cancellation | Person's death] 2.2 It is forbidden to wait someone outside the Green Zone (safe zone) [All item cancellation | Person's death] 2.3 It is forbidden to open fire from your base, if your base is located nearby the road [All item cancellation | Person's death] 2.4 It is forbidden to entice a player out of the Green Zone (safe zone) with a goal to kill him. [All item cancellation | Person's death] 2.5 It is forbidden to modify your GTA files to bug into walls or other peoples bases [Temporary Banned: 3 days] 2.6 Administrators will not give back your items, if you lose them due to lag, death from bots or texture bugs. 3. Chat: 3.1 It is forbidden to use uncensored vocabulary 3.2 It is forbidden to offend, make fun of other players, administrators, offend other nations and offend parents 3.3 It is forbidden to ask an administrator for items, vehicles and teleportation 4. Group Rules: 4.1 It is forbidden to join a group with a goal to destroy it or steal their items [Temporary Banned: 1 to 30 days] 5. Administrator Rules: 5.1 It is forbidden for an administrator to teleport a player by his own will (An exception can be made if it is actually needed) 5.2 An administrator has to be neutral, kind, self propelled, despite the players attitude to him. 5.3 It is forbidden for an administrator to teleport to a player by his own will (An exception can be made if it is actually needed) 5.4 An administrator has to punish the player, if he has broken a rule(s).
 6. Šo sub forumu vajadzētu uztaisīt tikai pieejamu un redzamu administratoriem vai citām grupām, bet ne parastiem memberiem. Piemēram tā kā es vēlos pārbaudīt visu neizlasīto, parasti piespiežu un nesaprotu kāpēc nekas nerādas.
 7. Detalizēts idejas/ieteikuma apraksts: Noteikumu sekcijā iekš servera vajadzētu to visu pārtulkot uz angļu valodu. Vai ir iespējams jau gatavs idejas/ieteikuma risinājums?: Nē, bet tas prasītu tikai dažas minūtes. (EDIT: Varu pārtulkot.) Kādam mērķim tas ir paredzēts: Tas ir paredzēts priekš cilvēkiem kas nesaprot latviešu valodu, un vēlas uzzināt servera noteikumus.
 8. Tā kā nevaru editot savu iepriekšējo postu (nezinu kāpēc) - Pēc vakardienas es vēlētos nomainīt savu balsi uz ANTI, jo vakardien parādiji savu īsto pusi serverī. Daudzi zinās par ko es runāju.
 9. Nav slikti, likšu 8.
 10. Jūsu segvārds: kOz Jūsu vārds: Linards Jūsu vecums: 14, drīzumā būs 15. Valodas kuru pārzinat: Latviešu, angļu un krievu pa drusciņam. Jūsu ikdienas "online": Lielākoties serverī esmu online līdz 6 vai 7 stundām. Forumā pavadu vairāk laika. Pieredze šajā jomā: Pagaidām pieredze šajā jomā man nav, bet tas viss var mainīties. Vai esat iepazinies ar servera noteikumiem?(Jā/Nē): Jā, esmu. Jūsu skype nick(Šeit/PM): Privātajās iedošu, ja vajadzēs. Motivācijas vēstule: Vēlētos kļūt par servera palīgu, jo ar katru dienu ir kāds jauniņais kas zin vai nu neko par šo un to, vai zin maz par to. Būšu tur lai uzklausītu to jauniņo kam ir jautājumi, un centīšos izpalīdzēt ka vien varu. Vienmēr kā vien varēšu, mēģināšu ieaicināt savus draugus serverī arī. Links ar sasveicināšanos: Spiežat šeit.
 11. Neitrāla balss no manīm. Salabo gramatikas kļūdas un motivācijas vēstuli - tad jau redzēsim.
 12. Piekrītu Knif'. No manīm arī bus -1.
 13. +1 šai rekomendācijai. Patīk ideja ka spēlētāji var pieķerties pie helikoptera. Varēja vēl uztaisīt tā ka var pieāķēt mašīnas zem Leviathan helīša.
 14. Mašīnu skini; Sanchez - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-bikes/59630-gta-v-sprunk-sanchez.html Premier - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/71004-volkswagen-passat-b5-1998-19-tdi.html vai http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/71003-volkswagen-passat-b5-1998-19-tdi-lastochka.html (vieni un tie paši modeļi, vienīgais otrs ir uztaisīts netīrāks. :P) Sentinel - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/70969-opel-omega-a-1989-cd-18.html Buffalo - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/69318-dodge-challenger-srt-hellcat.html Leviathan (viņā var arī aizmugurē iejiet iekšā) - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-helicopters/33244-enterable-leviathan.html Dinghy - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-boats/53875-seashark-from-gta-v.html Landstalker -http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/58671-subaru-forester-xt-2008.html Turismo - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/55462-honda-nsx.html Vēlāk pielikšu vēl dažas.
 15. Daži mašīnu skinu; Super GT - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/69074-bmw-2002-turbo-1973-stock.html BF Injection - http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-cars/62570-zaz-968-offroad-style.html Daži skini; http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-skins/29334-bandit-iz-dayz.html http://www.gamemodding.net/en/gta-san-andreas/gta-sa-skins/70690-sotrudnik-sobra.html Pagaidām viss.