It wasn't me

Roleplay: Ieteikumi.

4 publikācijas šajā tēmā

.Tā tad sveiki.Man ir ieteikums lai varētu attēlot  reālistiskāk LV-RP.

.Es ieteiktu uztaisīt tehnisko apskati.Lai būtu pēc iespējas vairāk attēlotu reālo dzīvi.

.Kā arī uztaisīt.Ceļa policiju kas ķertu tos kuri pārsniedz uz šosejām ātrumu un arī pilsētas.Un pašvaldības policija atbildētu par kārtību pilsētā.

.Uztaisīt domes darbus jaunus.

.Uztaisīt vienu galveno servisu kur varētu.Legālās organizācijas labo dienesta auto.Lai viņiem būt  interesantāk:Piemēram notiek avārija un tiek bojāts auto un tad viņiem

būtu jāved uz servisu un jātaisa.

.Salabot soda kvītis lai tiktu attēlots reālistiskāk un salabot. cietumsodus ic ja tev noķer policija bez tiesībām tevi neliks cietumā sodu.Un uztaisīt drošības naudu ja cilvēks ir noķerts alkohola reibumā tad ja gribētu tik ātrāk būtu jāiemaksā drošības nauda.

.Atrast vienu cilvēku kurš valdītu par tiesas namu un varētu iesūdzēt cilvēkus ja autoavārijā es cietis.Un vēlies dabūt kompensāciju no tā cilvēka.

.Lai nebūtu vairāk parastās auto darbnīcas un būtu cilvēkiem jābrauc uz.servisu labot mašīnas.Tā kā dzīvē.

x_x_tumblr_miyglaKcds1s75lpdo1_500gg.gif.2b042ac78c0e467ce916d1adec8bfea0.gif

Labots , laboja It wasn't me
1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Manuprāt, tas viss jau tiks realizēts. Šo visu tāču veidos RP administrācija un organizāciju vadītāji. 

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

1.Ar tehnisko apskati iekš servera es esmu saskāries iepriekš vairākas reizes, godīgi sakot, kaimiņu jeb ārzemju serveros, nebija lielas problēmas ar šo fīču, bet cik esmu saskāries latviešu sereros ar šo visu padarīšanu, tad RP'iskā ceļā viss tika kārtots max pirmo nedēļu, varbūt divas, kamēr spēlētājiem bija liels haips par jauno prikolu [Pret!]

2.Galīgi garām, piedod, bet mazliet sasmējos lasot šo ieteikumu, brīžiem rodas problēmas uzturēt LSPD, aktīvu, kur nu vēl papildus ceļu policiju? :D [PRET] Risinājums pavisam viegls, uzturēt aktīvu LSPD, kura uzdevumu, sarakstā vienmēr ir bijis uzturēt kārtību uz ielām, gadijumiem, kad pārkāpēju spēkrakti ir īpaši ātri, ir domātas HSU vienības, vai parastās vienības, ar labāk aprīkotiem autiņiem!

3.Nē, nē, un vēlreiz nē!! Domes, darbi jau tā ir viena no lielākajām lietām, kura gremdē LVRP kopienu, ar visu trulo sistēmu, ko tā sevī ietver... Ienāc serverī, noliec tiesības, paķer domē darbu, un sāc fermot, ja paliek garlaicīgi, uzmet kādu driveby ar domes autobusu, why not?

4.Kapēc taisīt kaut kādu random vienu galveno servisu, kurā legālās organizācijas, varētu labot dienesta auto???? Uztaisi IC savu servisu, IC dodies uz domi, un pacel visu šo ideju... Un, lai tavi darbinieki laimīgi labo mašīnas, dienestiem par brīvu un pelna sev naudu, jo par "brīvu" nekad nekas nenotiek, un kādu daļu, ja ne pat visu segtu, Dome, jo viņa savā mērā atbild par LSPD, LSGD utt budžetiem, un ja kāda no organizācijām, pārsniedz konkrētu limitu (Patērē pārāk daudz naudas, labojot mašīnas), lai domes pārstāvji iet un skaidro, kas notiek, lai domē arī beidzot notiek kāds RP, nevis tupa naudas fermošana!

5.Tiesas namu, var mierīgi uztaisīt, kā mazu birojiņu zem Domes, bet uzskatu, ka lieki, tapēc saku PRET! Kapēc lieki? Tapēc, ka sākumā varbūt tur būs aktivitāte, bet ar laiku, (ĀTRI), tur pazudīs aktivitāte, un tas viss sapūs... Like pat pašlaik, dažreiz cilvēki atsakās veidot Lomuspēli kopā ar LSPD un/vai LSGD, bļauj, lai ātrāk iemet cietumā, vai spilgts piemērs LSGD darbā /Me sāk operēt pacientu. /do Pēc 40 minūtēm opertācija būtu veiksmīgi beigusies.

Pa lielam, pēc tava ieteikuma, rodas nojausma, ka tavuprāt, vajag serveri pārbāst ar nevajadzīgām, frakcijām, darbiem un citiem skriptiem, lai varētu attēlot kvalitatīvu RP? Kapēc gan??? Tev jau tā ir pietiekami daudz iespēju padarīt savu lomuspēli kvalitatīvu, like atrodi IG legit servisu, kurā savest savu mašīnu kārtībā, pirms tehniskās, iemūžini visu RP, un vari droši IG brēkt, ka tev ir tehniskā, ja kāds kaut ko sprēgā, iemet purnā SS'us, un tu esi pierādijis, ka esi ieguvis savam autiņam tehnisko, tam visam nevajag skriptus, son...

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

@TheDamnBell Neliku te nevienam kritizēt ko es domāju jo cilvēki ir dažādi.Un katram ir savādāks uzskats par LV-RP un kā to varētu uzlabot.

Būtu labāk uzrakstījis kā tu domā kā varētu uzlabot LV-RP.;) Bet prieks ka izsaki savas domas.

Ar cieņu:It wasn't me 

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Izveidojiet profilu vai autorizējaties, lai komentēt

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.