ELEMENTs

Hello

3 publikācijas šajā tēmā

Sveicināti Comeback lietotāji. Tātad iespējams mani kāds šeit pazīst no vecās labās lomuspēles ,bet turpināsim par pašu svarīgāko. 
 Mans vārds ir Kristofers ,pašlaik esmu piecpadsmit gadus vecs jaunietis. Mācīšos 9.klasē ,un ,jaa kam šis interesēs. Esmu baigais sportists ,spēlēju futbolu brīvajā laikā ,tādēļ ,ka šis sporta veids man piesaista. Un ar to baigo sportistu domāju to ,ka es pipēju un dzeru ,nekritizējat un nepiekasaties man ,šīs lietas daru ,jo tas mani uztur pie dzīvības ,stulbi izklausās ,bet vismaz nomierina manus nervus un mani pašu.  Esmu baigais ballētājs  ,reti uzturos mājās ,bet pārsvarā eju tusēt ar draugiem.  Jāizbauda dzīve kamēr vēl esmu jauns ,kā parasti vecie cilvēki saka. Iecienīts citāts no kurs var mācīties. Man arī ļoti patīk ceļot ,šogad apceļoju visu Eiropu un vēl doma apceļot tās valstis un vietas kurās neesmu bijis ,un kurās vēlētos nokļūt.  Arī mani nenormāli piesaista rallijs ,un arī lietas saistībā par mašīnu ,to remontu utt. Pašam personīgi man ir Auğiks ,varat ticēt ,varat neticēt ,rīt ielikšu bildi kur redzēsiet manu auto. Iespējams kā arī pārdošu.(Nav uz mana vārda tikai). Pēc rakstura esmu pietiekami savaldīgs ,uz reto tik dusmojos. Esmu mērķtiecīgs ,saprotoš un paretam esmu tāds kā kaitinoš.
Datoru jau spēlēju no desmit gadu vecuma? Īsti neatceros ,cerēšu ,ka neņemiet vērā. Pārsvarā šobrīd spēlēju mta ,agrāk spēlēju arī CSGO ,bet uzlauza profilu un nevaru dabūt atpakaļ. Ja kādam ir lieks profils un varētu aizdot man ,es būtu ļoti pateicīgs ,ka arī varam kaut ko sarunāt.
       Mta spēlēju jau kādus četrus gadus? Sāku spēlēt sampu bet draugi vēlējās lai nāku spēlēt mta. Sākumā sāku spēlēt dayz ,ident* serverī ,no pašiem pirmsākumiem. Pirms tam vēl bija citi serveri. Un pēc tā pārgāju uz mgt un tad uz lomuspele. Pagaidām mani var atpazīt ar segvārdu ELEMENTs ,agrāk arī bijuši savādāki.
Arī spēlēju roleplay ,ceru kā drīzumā atvērsies arī roleplays.

Ceru ,ka esat guvuši kaut nelielu uzskatu par mani ,bet centos uzrakstīt cik vien varēju.

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Esi sveicināts! Prieks ka izvēlējies mūs :) Tiksimies Comeback serveros ;)

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Sveiks, tu esi totāla kopija man, dzer, spēlē futbolu un ceļo :D, tieksimies serverī, Gl HF

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Izveidojiet profilu vai autorizējaties, lai komentēt

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.