Ereality

Sveiki, mani mazie draudziņi. =)

6 publikācijas šajā tēmā

Ereality

Sāksim ar to, ka mani sauc Mareks, esmu 16 gadus jauns. Brīvajā laikā nodarbojos ar sportu un prāta spēlēm.  Visās spēlēs izmantoju segvārdu : Ereality. Esmu diezgan saprotošs, xD.

Hobiji.

Tad kad ir brīvs laiks aizeju ar draugiem paspēlēt futbolu, reizēm arī uz spēlēm aizbraucu, bet tā nopietnāk nodarbojos ar prāta spēlēm, jeb dambreti. Spēlējot dambreti esmu sasniedzis daudz šajā dzīvē - 2.vietu Latvijas čempionātā, 12.vietu Pasaules čempionātā un centīšos sasniegt augstākus rezūltātus arī turpmāk.

Spēlējot dambreti man ir parādījusies iespēja daudz ceļot un apskatīt Latviju ,un Pasauli. No sākuma domāju, ka tas nebūs interesanti, jo nebūs ko redzēt, bet tā nav un laika gaitā ceļošana pārvērtās par manu hobiju.

Datorspēlēs, parsvarā spēlēju Cs:Go un MC (Mc spēlēju, jo esmu populāra servera uzraugs). Bet agrāk spēlēju arī citas spēlēs, to skaita Mta:Dayz, bet ar laiku Latviešu starpā serveri sāka pazust, atceros, ka agrāk spēlēju dayz serverī, pie Lāčuka un atkal ļoti sagribējās uzspēlēt dayz, līdz vienu dienu skypā, pienāca ziņa, ka Lāčuks atver savu serveri un es sapratu, ka ir to vērts te uzturēties. :)

Nav garš sasveicināšanās topiks, bet ja jūs vēlaties par mani uzzināt vairāk, tad tiekamies serverī un tur varēsiet man uzjautāt. Gl, HF!

1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Čau ,Prieks redzēt atpakaļ B|

1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Sveicināti!

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Sveicināts ,kā jau minēji esam vienādi :D

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Esi sveicināts. Kautko jau uzzināju par tevi. Ja godīgi saku pirmo reizi tevi redzu, cik daudz esmu pavadijis daudz citos projektos un pats veidojis projektus. Nekad tevi nesu redzejis un nezinu kāds esi :D. Veiksmi tev te 

1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Sveiks,prasts, vienkārš un pārskatāms Sasveicināšanās vēstule.

Labots , laboja NopeLv
0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Izveidojiet profilu vai autorizējaties, lai komentēt

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.