cpt. Godlike

eyy'

3 publikācijas šajā tēmā

Labrīt, labdien, labvakar, atkarībā kad šo lasāt. Iekš comeback jau spēlēju kādu laiciņu, bet vakar izdomāju pa jaunam reģistrēties, jo vecajam profilam nomainīju paroli un tā arī aizmirsu kādu uzliku. Laikam jau sāksim ar to pašu svarīgāko, mani sauc Miks Grants, pagaidām ir pilni 15. Šogad sākšu mācīties devītajā klasē iekš Saldus Vidusskolas. Pagaidām es dzīvoju Saldū, bet nākamgad pēc devītās ir doma doties mācīties un skolas laikā apmesties iekš kojām, jeb kopmītnēm Liepājā, jo doma ir mācīties Liepājas Valsts Tehnikumā. Brīvajā laikā man patīk spēlē voleibolu, bet ikdienā nodarbojos ar basketbolu. Esmu arī spēļu fanātiķis, patīk spēlēt gan retro, gan mūsdienu spēles. Esmu arī izveidojis jaunu latviešu spēļu klanu, kuram cerams būs labi panākumi un, kad savāksim pilnu sastāvu un vismaz divus rezervistus dosimies spēlēt lanus. Comebackā man patīk iegriesties, jo šeit ir laba atmosfēra, daudzi jautri un smieklīgi spēlētāji, un protams kā arī neiztikt, bez kāda labāka spēlētāja. Es novēlu šim komūnam tik pat strauji attīstīties, kā ir darījuši līdz šim, jo par šī servera panākumiem un serveru daudzveidību man ir tikai prieks, jo Latvijā šis manuprāt ir labākais DayZ komūns ko zinu!

1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Nu sveiks, sveiks!

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Čau, čau , prieks redzēt jaunus cilvēkus :) Paldies, par novēlējumiem un komplimentiem ;)

Lai veicas mācībās Liepājā  :P 

1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Izveidojiet profilu vai autorizējaties, lai komentēt

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.