Bloo

Tas taks ir Bloo!

6 publikācijas šajā tēmā

Sveiki, visi un visas! Mani vecaki nosauca par Kristeru, repsektivi mans vards ir Kristers, prieks iepazities! Piedzimu es pirms 15 gadiem. Paslaik dzivoju anglija, macos par policistu, koledza, papildus macos britu zimju valodu, ka ari eju MMA. Mani hobiji ir ka jau mineju MMA, makskeresana un protams gaming! Mans mazais dzives stasts taka butu sads, piedzimu, un aizbraucu uz Iriju padzivot 4 gadus, kad man bija 4 atbraucu atpakal uz Latviju, kur uzaugu lidz 13 gadu vecumam, saja vecuma es gadu nodzivoju Irija, un pectam uz dzimsanas dienu man uzdavinaja dzivi Anglija, esmu seit iekartojies un daudz panacis. Man loti pati klausities muziku, piemeram dubstep, hip-hop, 2pac un trap! Par so serveri uzzinaju ar draugu ejot cauri DayZ serveriem, tiem kas mani vel nezin esmu godigs cilveks un spoeleju pec noteikumiem, ja kautkas netika minets es to izdarisu. Ak ja, es novelu ipasniekiem veiksmi ar so projektu, ka ari pats meginasu palidzet jauninajiem un pastastit draugiem par so! Paldies ka lasijat, ceru ka jums ir prieksskats par manu personibu! 

P.S Dators nevelas atbalstit garumzimes un mikstinajumzimes :(

Labots , laboja Bloo
1

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

caw kristeriņ....

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Sveiks, esi laipni lūgts mūsu bariņā!^_^

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Yea

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Sveiks, prieks, ka nodarbojies ar sportu un mācies lai iegūtu labu darbu, Gl, Hf :)

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Sveiks,bet varēji rakstīt,nevis kopēt ''Sasveicināšanās'' no citiem komūniem ,..;) Varteikt,kad tu šeit savu laiku necik neiegūldi,uzraksti vienu reizi pa 5 minūtēm un tad kopē pa visiem komūniem...

#GL

0

Izplatīt šo publikāciju

Izplatīt citās vietnēs

Izveidojiet profilu vai autorizējaties, lai komentēt

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Nesen pārlūkoja   0 lietotāju

Nav reģistrētu lietotāju, kas skatās šo lapu.